UFKA YOLCULUK 6- ÖDÜL GECESİNE DAVET

98 Ülkede, Türkiye’nin 81 İlinde, 853 İlçesinde, 2391 okulunda, 17.246 gönüllü yol arkadaşı, 692.937 Türkiye,  32.800 Antalya il kayıt sayısı ve yüzlerde umre ödüllü, Türkiye’nin en büyük gönüllü organizasyonlarından, “Kur’an ve Sünnet Bütünlüğü” temalı Ufka Yolculuk maratonunun 6.sı da tüm Türkiye ve Antalya da yoğun bir katılım ile tamamlandı.

Bu sene dereceye girenler ödüllerini, 13 Mayıs 2018 Pazar günü saat: 20.30 da AKM Aspendos Salonunda yapılacak büyük Ödül Gecesinde alacak. Hem protokol hem vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi ve katılım beklenen ödül gecesinin bu seneki tasavvuf musikisi konseri, TRT ses sanatçısı Ömer Faruk Güney tarafından, Kur’an’ı Kerim tilaveti ise ülkemizin ve ilimizin meşhur hafızlarından Kurra hafız Süleyman Aykut tarafından gerçekleştirilecek.

İlimizde yaklaşık 1.700 gönüllünün yaklaşık 6 aylık emekleri ile gerçekleştirilen Ufka Yolculuk maratonunun il komisyonu başkanı ve aynı zamanda organizasyonun Antalya ayağı yürütücüsü Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Başkanı Adem Aydın, bu güzel gecede tüm halkımızı aramızda görmek bizim için onur ve şereftir diyerek tüm halkımızı davet etti.

Yarışmadan Enstantaneler