“RADYONA SAHİP ÇIK” PROJESİ

“RADYONA SAHİP ÇIK” Projesi kapsamında, Akra Fm ve Tulu Fm radyolarımızın, yerel olarak Antalya’mızda daha çok dinlenmesi, daha geniş kitlelere, sevgi, iyilik ve khayr ulaştırması için çalışmalarımıza tüm kardeşlerimizi kapsayacak şekilde “Ya Allah Bismillah” deyip başladık.

14 Kasım 2017 Salı günü, dernek yönetim kurulu başkanı İbrahim Ceylan, başkan yardımcısı Kerim Yüksel, dernek sekreteri Süleyman Koca tarafından, çok değerli kardeşlerimizden, Osman Ersoy, İbrahim Cansızoğlu, Ali Akçay, Ömer Atay, Hüseyin Çelik ziyaret edildi.

21 Kasım salı günü, dernek yön. kur. başkanı İbrahim Ceylan, başkan yardımcısı Kerim Yüksel, yön. kur. üyesi ve dernek mali müşaviri Özgür Çoban ve dernek sekreteri Süleyman Koca tarafından, çok değerli kardeşlerimiz ve dostlarımız; Medstar Topçular Hastanesi Direktörü Dr. Musa Gök ile başlayıp Envar Eğitim Kurumları Yön. Kur. Başkanı Hidayet Atay ve Pişiriciler Kuyumculuk sahiplerinden Ali Pişirici ziyaret edildi.

24 Kasım Cuma günü,  derneğimizin (1991) kurucu başkanı Rıza Çelik, başkan yardımcısı Kerim Yüksel ve dernek sekreteri Süleyman Koca tarafından, çok değerli kardeşlerimiz ve dostlarımız; Özel Serik Tuğra Koleji Yön. Kur. Başkanı Adnan Akbulut ve Genel Müdür Osman Akbulut ziyaret edildi.

28 Kasım 2017 Salı günü, derneğimiz geçmiş dönem başkanlarından Abdullah Yılmaz, dernek yön. kur. başkanı İbrahim Ceylan, başkan yrd.  Kerim Yüksel, yön. kur. üyesi ve dernek mali müşaviri Özgür Çoban ve genel sekreter Süleyman Koca tarafından, çok değerli kardeşlerimiz ve dostlarımız; Coşan Emlak Şirketi sahibi Serdar Tırlan, 4M Alışveriş Merkezi ve Toptan Gıda Şirketi sahibi Muammer Avcı, Özel Enerji Koleji ortaklarından Osman Sarıdiken ve eşi Esma Sarıdiken,

Korkuteli ilçemizden beyaz eşya yetkili satış bayisi, Okutanoğulları Ticaret Şirketi sahipleri Mehmet Okutan, Abdullah Okutan, Abit Okutan, Abdulkerim Okutan, M. Fatih Okutan ve Salih Okutan,  Zinde Emlak Otomotiv  Osman Ağaroğlu, İrban İnşaat ve Mimarlık Şirketi sahibi Hasan Ali İrban, Korkuteli Akçed Derneği Başkanı  Bayram Yazır ve yön. kur. üyesi Yusuf Akın ziyaret edildi.

05 Aralık 2017 Salı günü derneğimiz yönetim kurulu başkanı İbrahim Ceylan, başkan yardımcısı Kerim Yüksel, genel sekreter Süleyman Koca tarafından, KAYA Taşımacılık şirketi sahibi Mustafa Kaya, ŞİES Butik işletmesi sahibi M. Ziya Kök, Erdem Atay ile aynı gün dernek yönetim kurulumuz tarafından DİVAN-I SOFRA Restaurant işletmesi sahibi Mesut Torun ziyaret edildi.